19 Ocak 2012 Perşembe

days in colors


days in colors nevresim takımını dün evim.net'ten aldım. (çift kişilik) 106tl'den 69,5tl'ye düşmüştü. kapitoneli modeli de vardı fakat ben daha önce özdilek'ten kapitoneli pike takımı aldığım için gerek görmedim. henüz kargom elime ulaşmadı.fakat almak isteyen olursa diye fikir vermek istedim. renk ve desen benim çok içime sindi. şu an hala satışta

 yakın zamanda days in colors'tan ve birkaç markadan daha alışveriş yaptım. çeyizim için bereketli bir ay oldu:) canlı canlı fotoğraflarını hepsi elimde olduğu an çekip yayınlamayı düşünüyorum.

benden size tavsiye;

iş hayatına atılıp çalışmaya başladığınız andan itibaren çeyizinizi ihmal etmeyin. ufukta evlilik olsun yada olmasın alın. ben 3-4 yıl boyunca kazandığımı çanta,ayakkabı,kıyafet üçlüsüne yatırdım. itiraf ediyorum pişmanım

nasılsa herşeyin yeni modeli çıkıyor alıp ne yapayım dedim. ama inanın öyle olmuyormuş.elektronik eşyalar için bekleyin ama ev tekstil ürünlerinizi,yemek takımı,kahvaltı takımı gibi ana ürünleri erkenden alıp koyun kenara.hepsini bir anda almak inanın çok zorluyor insanı.

eskiden moda bloglarını gezmeye bayılırdım.nerede ne varmış ne almışlar ne giymişler şimdi ise tam tersi çeyizim için fikir alabileceğim blogları daha bir sever oldum. hayat sadece ne giydiğimiz,hangi marka giydiğimizden ibaret değil. ileride sevdiğiniz insanla paylaşacağınız eviniz için ufakta olsa birşeyler almak keyif veriyor insana.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder