20 Mart 2012 Salı

Bardaklaşma Etkinliği,Gırla Fikir'de yapsamı ki ?

Kırmızı saçlı cadı'nın etkinliğine katılmış ve bir arkadaşla eşleşmiştim. Ben birkaç gün kendisine dönemedim. Dün dönme imkanım oldu.Adres bilgilerini istedim. Kendisi de yoğun olduğunu ve ilgilenemediğini söyledi. Fakat adres bilgilerini yine ulaştırmadı. Kesinlikle yargılamıyorum belkide müsait olmamıştır.Döner mi dönmez mi onu da bilemiyorum. Ama bu işe heves etmiştim kursağımda kalsın istemiyorum.

Bi daha mı yapsak acaba bu etkinlikten. Acaba ben yapsam katılmak ister misiniz ? Yoksa ben kendi kendime gidip beğendiğim bardaklardan mı alsam :)  Katılmayı düşünen 3-5 kişi bile olsa yapmak istiyorum. Güzel bardaklardan hediye etmek istiyorum birilerine.

Katılmak isterseniz izlemeye alın,bloğunuzda duyurun ve yorum yazın yeter.Çok katılımlı olması gibi bir sıkıntım yok. 15 gün sürse yeter.


Bunlardan tasarlıyoruz bu aralar. Çok keyifli. Çok eğleniyoruz yaparken :) Bardak demişken aklıma geldi :)

10 yorum:

 1. Kupa ve mug hastası biri olarak resimlerdekilere bayıldım hepsi çok tatlı ya :))

  YanıtlaSil
 2. Ciddi ciddi bardaklaşma etkinliği mi yapıyorsun? Daha birkaç saat önce Madamdogonc a söyledim bi daha yapsak ben doymadım diye. Cok pis hediyeleşesim var. Hadi yapalım:) Ben varım:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bende varım canım. sen ve ben iki olduk.parfümümün kokusu katılıyor mu bi de ona sorıyım

   Sil
 3. MErhaba ben Şeyma Çok hoş bardaklar bayıldım.Çekiliş filan yaparsanız katılmak istiyorum.
  derdah@mynet.com

  YanıtlaSil
 4. yapıyoruz canım sen, ben ,rüzgara doğru ve parfümümün kokusu 4 kişiyiz şimdilik. Nisan'ın 7sinde bitiririz. Az ve öz oluruz :)

  YanıtlaSil
 5. Eaaööö hmm bugun nisanın6sı. Hakikaten az ve öz olduk şimdi ben sana bişey diyeyim mi, biz birbirimize göndereceğiz bu hediyeleri gibi geliyo bana:) görürsün bak :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. olabilir canım. aslında ben bir etkinlik yaptım mı anlamadım :) yapsammıki falan derken böyle birşey oldu.bir de millet sıkıldı artık bardak bardak :) çilekleşme etkinliği falan olsa yada birbirimize çilekli herhangi bir ürün göndereceğimiz ne güzel olurdu dimi :) ne yapalım şimdi bu bardak olayını parfümümün kokusu sanırım katılmadı o yüzden 3 kişi olduk saçma birşey oldu yani :) birimiz açıktayız :)

   Sil
 6. sanırım arada atlandı,görülmedi senin yazın. ben blog köşesinde de yayınlamıştım, dün kaldırdım daha ama dikkat çekmemiş olabilir. o zaman ben duvarımdan bardaklaşma etkinliği başlatayım mı? belki bu sefer çok oluruz? hem çekiliş için takip edenler var ya dikkatlerini çeker belki, kalabalık bi ekinlik olmuş oluruz mu? ne dersin? oyy daha bi de çekilişim var benim :D cevap ver banaaaa :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. başlat canım katılırım ben. ama birde şöyle birşey var.eşleşiyorsun birileriyle ama sonra gönderim geç kalıyor yada olmuyor falan. o yüzden tanıdığım bildiğim blogerlarla olsun istiyorum.pembe kabukta katılcaktı mesela ama üst üst çok etkinliğe katıldığı için biraz ara verdi. sanırım bardak olayı için biraz zamana ihtiyacımız var.

   Sil