8 Mart 2012 Perşembe

çeyiz alışverişi ev tekstili -1-

Son zamanlarda çeyizime eklenen birkaç ürünü fotoğrafladım. Aslında planım bütün ev tekstili ürünlerimi tek bir postta anlatmaktı ama birçoğu hurçlarda yada kutularda olduğu için son zamanlarda alıpta henüz kutulara kaldırılmayan ürünlerimi fotoğraflayabildim.
 
gold case çift kişilik nevresim takımı


özdilek çift kişilik pike takımı-capitoneli

Gri -Siyah ve Beyaz tonları ağırlıkta. Fotoğrafta sadece gri gibi çıkmış ama değil.

Days'in colors yorganlı nevresim takımı.Çift Kişilik. Kesinlike tavsiye ederim arkadaşlar ben hem çift kişilik hem tek kişilik aldım misafir için.Fakat kendim kullanırım gibi geliyor :) Dokusu çok hoş bir saten.Misafir için kullanıldığında çok rahat çünkü yorganıda içinde. Anında ser kullan :) Fiyatta çok uygun


Days'in Colors yorganlı nevresim takımı-Tek Kişilik


Days'in Colors çift kişilik nevresim takımı netten aldığımı paylaşmıştım daha önce. Tamda istediğim gibi bir ürün geldi.Renkler çok hoş ve canlı içimi açıyor baktıkça

Artık canlı renkleri bırakıp biraz daha soft renklerde ürünler almam gerek. English Home'a uğramaya az kaldı :) Diğer nevresim takımlarımı,batteniyelerimi vs... bir şekilde kutulardan çıkarıp fotoğraflamam lazım.
Öpüldünüz !!

2 yorum:

 1. ayyy öpüldük mü?:)) Oleyy :) Çok güzelmiş cicilerin. Ben de artık nevresim takımlarına dalsam diyorum ama görmeden netten sipariş vermek içime sinmiyor. Büyük şehre gidince bakcağım inşallah.
  Güle güle kullanırsın inşallah:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. benimde sinmiyodu ama bekle bekle nereye kadard edim. en azından alıyım kenarımda durdun dedim. Akılmdakilerin yarısını bile alamadım daha :) english home ... off off... yaktın beni.daha oraya hiç uğramadım düşün artık :)

   Sil