19 Mart 2012 Pazartesi

Country Tarzı olsun ,Ama Home Office'te olsun...

Güzel bir ev istiyorum :) Burada http://girlafikir.blogspot.com/2012/01/renk-renk-mutfak-dekorasyon-fikirleri.html ve burada http://girlafikir.blogspot.com/2012/01/beyaz-mutfak.html paylaştığım gibi beyaz masif ahşap dolapları olan vintage desenli ürünlerin cirit attığı :)  bir mutfak, ferah bir banyo,evime sıcacık bir ortam katan bir salon istiyorum. Amma velakin çok istediğim bir şey daha var :)
Uzun zamandır aklımdaydı paylaşmak. Bugüne nasipmiş... Design Office yada Home Office diyebilirimAllah nasip ederse eşimde bende tasarımcı olacağımız bir bir tasarım odamız olmalı diye düşünüyorum. Buram buram tasarım kokmalı
bu oda. Tasarım kokar mı demeyin. Mis gibi kokar :) Afişler,posterle,broşürler,kartvizitler.... bir sürü örnek olmalı.Huzur bularak çalışmalıyız bu odada.
Orman manzaralı olsa fena olmaz. Ama yoksa ilk fotoda olduğu gibi ağaç desenleriyle kaplayabiliriz duvarları :)
   Böyle puantiyeli koltuğum olmalı.Kesinlikle ve kesinlikle odanın bir köşesinde ufak bir kütüphane olmalı.Ferah olmalı , içimizi açmalı


Görsel çok kaliteli değil ama yine de paylaşmak istedim. Tasarımcılar nasıl ortamlarda çalışıyor....
OFİS ORTAMINDAN SIKILDIKLARINDA KENDİLERİ ÇİN YAPILMIŞ FARKLI ORTAMLARDA ÇALIŞMA HAKLARI VAR. ÖRNEĞİN HAMAK HAVASI VERİLMİŞ SALINCAĞIMSI BİR OTURAK :)
YORULDUKLARINDA DİNLENMELERİ İÇİN  ÖZEL ODALAR , KOLTUKLAR....
RESMEN İMRENİYORUM VE ÖZENİYORUM !!!!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder