14 Mart 2012 Çarşamba

Dekoratif Harfler...

Bu güzel harfler son zamanlarda günlük hayatta dekorasyon amaçlı kullanılmaya başladı.(Özelliklede ev dekorasyonunda) Bence yerinde kullanıldığında çok basit ve çok ta şık bir havası var.
Ayrıca malzeme kısıtlaması da yok bu harflerin imalatı için.Alüminyum,dekota,pleksi,ahşap,köpük... ve daha birçok değişik malzemeden imal edilebiliyor. Kullanmak istediğiniz şekilde de kısıtlama yok.Gazete kağıtlarıyla,simlerle,pullarla,güllerle, renkli folyolarla,boyalarla....aklınıza ne gelirse onunla süsleyebilirsiniz.

Duvar kağıdının güzelliğine dikkat :)
Elimde irili ufaklı 20-30adet harf var.Beyaz olanlar daha yeni.Hatta ambalajları bile duruyor.Fotolardan da belli oluyordur.Kenarları bozuk gibi duruyor.Üzerindeki ambalajdan dolayı.Nasıl süslesem diye düşünüyorum :) puantiye ve sim var şu an aklımda
Hediye çekilişime de dahil etmek istiyorum aslında ama isminize uyan harf elimde olmayabilir diye tereddütteyim :(

6 yorum:

 1. canım ben de düşünüyorum bu harflerden...o halde standart birşey yaparsın canım..love gibi..ne oldu bizim bardaklara bakabildn mi canım?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet evet baktım. ama moral bozmamak için yazmıyım dedim.malesef kalmamış. ama çok ilgili davrandılar bugün depolarına bakacaklar. akşam tekrar uğrıycam.inşallah vardır depoda. harfler konusunda dediğin gibi standart birşey yapabilirim haklısın aklıma gelmemişti gerçekten.akıl akıldan üstündür :)

   Sil
  2. zahmet verdik sana da :(

   Sil
  3. ne demek ,hiç sorun değil. inşallah bi faydam dokunur

   Sil
 2. bu harflerden nerden bulabiliriz? bende düz renge boyayıp evimin girişine koymak istiyorum.ahşapta olabilir.

  YanıtlaSil
 3. canım piyasada satılıyor mu bilmiyorum ama reklamcılarda bulabilirsin.istediğin ebatta ve renkte yaparlar.

  YanıtlaSil