19 Mart 2012 Pazartesi

I Love Watsons...

Watsons ürünleri biraz fazla sevmeye başladım sanırım bu aralar.Aklımda hep watsonstan alınacaklar listesi var :) Kadınlar günü indirimden aldığım ürünleri paylaşıyorum değerli okuyucularım :) 8 Mart'ın üzerinden epey bir vakit geçti fakat denemeden paylaşmak istemedim. Zaten Ankara'dan kargolandığı için geleli çok olmadı.Sürekli yineliyorum makyaj konusunda kesinlikle uzman değilim. Fakat bakım ürünleri almadan önce çok araştırırım,önem veririm. Makyaj olmasada olur , fakat vücut bakımızı yapmazsak bize çok ta iyi davranmaz zamanla.


1-Superdrup Cocoa Butter Body Lotion:  Kakoa Yağı içeren (dolayısıylada e vitamini) Vücut Losyonu. Uzun zamandır Palmers'ın üünlerinde kulllanıyordum. Günlük vücut nemlendiricisi olarak.Bu ürün onun üzerine çıkamadı benim için. Güzel bir ürün fakat yapay bir kakao kokusu var. Kakao içerikli ürünler konusunda hassasım.Bittiğinde tekrar palmers'a dönmeyi düşünüyorum.Benim gözümde artısı şudur.Çok küçük bir parça çok büyük bir alana yayılabiliyor.Yoğun bir ürün.Bitine kadar kullanacağım elbet.Bundan sonarada Palmers bulamadığım anlarda kesinlikle kullanırım.
10 üzerinden 6 veriyorum :)2-Superdrug Cranberry & Pomagranate Body Butter: Yaban Mersine ve Nar özlü vücut yağı.Yağ dediğine bakmayın. Sanki fazlasıyla donmuş bir krem şanti kıvamında.O kadar güzel yayılıyor ve emiliyorki bayıldım. Heleki kokusu nar ve yaban mersini değilde sanki frambuaz ve çilek kokuyor.Cheesecake gibi milkshake gibi kokuyor.Özelliklede göğüs güzelliği için
nar çok önemli  bir meyvedir.Mevsimde bol bol tüketin arkadaşlar.Ben bu ürünü bu nedenle sadece göğüs bakımı için kullanıyorum.Kesinlikle tavsiye niteliği taşır
10 üzerinden 10 veriyorum
 

3-Superdrug Tea Tree &Peppermınt Conditioner : Çay ağacı ve nane özlü saç kremi.Açıkçası tıpkı traş köpüğü gibi kokuyor. Sanırım bana bu izlenimi veren nane aroması. Onun haricinde çok yağlı bir krem değil,orta kıvamda. Saçtan arınması güzel,yumuşacık yapıyor bu da güzel. Ama kokusu beni açmadı.Aslında bal özlü onarıcı bakım kremi alacaktım ama heryerde bitmiş.gümrükte sorun olduğu  için yeniside gelememiş.Bitine kadar kullanırım ama sonrası yok.
10üzerinden 5 veriyorum :)


4-Pure Beauty Geoaqua Cleansing Foam: Yüz temizleme köpüğü.Köpük derken koyu kıvamlı. Sıvı sabunların çıktıya hani köpükleri,öyle değil.Koyu kıvamlı olduğu için sanırım uzun süre kullanılır.Cildim soğuk hava yüzünden çok kötü olmuştu.Ne kadar nemlendirsemde etki etmemeye başlamıştı. İlk kullanımdan kendine getirdi cildimi,asla kurutmuyor.Kesinlikle tavsiye niteliği taşır
10 üzerinden 10 veriyorum :)

5-Pure Beauty Aqua Jel: Birçok ürüne göre daha doğal olanları seviyorum her zaman.Bu da onlardan. Aynı serinin nemlendirici jeli. Jel değil aslında yağsız hafif kıvamlı bir nemlendirici. Bayıldım bayıldım bayıldım. Asla yağlı bir his bırakmıyor. Müthiş kokuyor.Bu da yine ufak bir parçayla çok iş görenlerden.Kesinlike tavsiye niteliği taşır.
10 üzerinden 10 veriyorum :)
Superdrug serisinin banyo sütleri,duş jelleri gibi birçok ürünü var. Kesinlikle alıp denemeye değer. Pure Beauty serisi keza öyle.Adını duyurmuş bir seri.

2 yorum:

  1. kakao'lu olanın boddy butter'ni aldım bende yeni cok güzel kokuyo bence ve daha kalıcı, senin aldığın da güzelmiş yabanmersini diğer sefere onu alayım, güle güle kullan :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. canım sevil parfümeride palmers'ın ürünlerini var. onun kakaolu vücut nemlendiricisini denemeni tavsiye ederim. çok fazla kakaolu ürün kullandım. watsons biraz yapay gibi geldi doğal bir kakao kokusu bulamadım.body butter daha keskin kokabilir dediğin gibi.yabanmersini de kesinlikle tavsiyemdir.

      Sil