16 Mart 2012 Cuma

Mimlendim...

Sevgili bloger arkadaşım sewoo beni mimlemiş.Teşekkürler canım.Hiçbir şey için kendini üzme,sevdiceğinle herşeyin üstesinden gelirsiniz,gelir geçer herşey.
1. Kendini seviyor musun?
Çok yönlü bir soru olmuş bu.Kendini beğenmek olarakta algılanabilir.Kendimi seviyorum ama karamsar ve  kararsız olduğun anlar dışında.

2. Yapmaktan hoşlandığın şeyler?
Çilek yemek :) Basketbol ve futbol maçları izlemek,Tasarım yapmak,Yeni yerler görmek,gezmek.İkizler burcuyum ben , varın gerisini siz tahmin edin:)

3. Hedeflerin nelerdir?
Hedef küçültüm bu aralar :) Eskidenmiş öyle bir hedefe kilitlenmek benim için. Son zamanlarda hayat nereye savurursa onu yaşıyorum.Tek hedefim mutlu ,sağlıklı,kimseyi kırmadan güzel  bir yaşam sürebilmeyi başarabilmek

4. Nefret ettiğin şeyler?
İkiyüzlülük,haset,gıybet...Yalan ve riyayı alışkanlık haline getimiş insanlardan nefret ederim..Ayrıca kibrinden yanına yaklaşılmayan insanlardanda nefret ederim.
Sarı ve laciverti de yanyana görmekten hazettiğim söylenemez :)

5. İlham aldığın kişiler?
Açıkçası şundan ilham alıyorum diyemem. Yaptığım işten ötürü de olabilir,örneğin bir taşa,toprağa bakarken bile normal bakmamayı öğretiyorlardı okuldayken estetik dersinde.Gün gelir yaptığınız bir tasarıma ilham olur diye.O yüzden herşeyden ilham alıyorum diyelim genel olarak :)
6. Favori şarkıların, filmlerin, kitapların nelerdir?
Şarkılar mı,ah bu şarkıların gözü kör olsun :) Müziği severim her türlüsünü.Ama bilemedim şimdi en çok hangisini sevdiğimi:)
Kitaba gelince kitap okumak hayatımın vazgeçilmez bir parçası ve her türlü kitabı okuyabilirim. Favori kitabım Ahmet Ümit Beyoğlu Rapsodisi
Favori Film: Hayat Güzeldir ve Yeşil Yol
7. Birisinin yazdığı ölüm notunu bulmuş olsaydın ne yapardın?
Bu soruyu hiç sevmedim :( Kan beynime sıçrardı herhalde,elim ayağıma dolaşırdı.
8. Kendini tek bir cümleyle anlatabilir misin?
Çocuk ruhlu,zaman zaman çok sakar ve unutkan :) özgürlüğüne düşkün,bazen cıvıl cıvıl çoğu zaman suratsız :) Alçakgönüllü hatta kendini bu yönüyle kullandırabilecek kadar saf.
Mim için çiço'ya da teşekkürler.Yalnız ben kimseyi mimlemiyorum şu an.Kendi hazırladığım sorularla sewoo'yu da çiço'yu da sevdiğim birkaç bloger arkadaşımı da mimlemeyi düşünüyorum :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder