29 Mart 2012 Perşembe

Şu an içimdem gelen :(:(

Düğünüm önümüzdeki yıl ama ben bu yıl olmasını o kadar çok istemişimki içim hala buruk. Şu an sizlerle evlilik hazırlıklarımızı paylaşabilmeyi çok isterdim. Kınam için yapacağım minik sürprizlerin hazırlık aşamalarını.
Düğün için yapacağamız alışverişleri. Ankarayı ve İstanbul'u talan edişimizi.Hatta Trabzon'u. Beni mutlu eden herşeyi...
Nişanı bile bu yaz yapıcaz...Hevesim yok..Yüzük takılsın bitsin istiyorum.
Kardeşim olmalı yanımda beni tekrar heveslendirmek için...Hadi abla tadını çıkar dicek muhtemelen.Aklında ne varsa yap içinde kalmasın dicek. Kardeşimi özledim :(:(
Seneye kadar ölmezsek eğer düğün,kına fotoğraflarımı yayınlayacağım bol bol.Bu kez mutluluğumu görmeniz için yüzüme de göstererek  :)
Hatta alışveriş için Ankara ve İstanbulda olduğum günlerde belki tanışırız.
Ankarada yaşayan arkadaşlar belki dost oluruz. Evlenip yerleştiğimde yalnızlık çekmemiş olurum.
Biraz hassasım bugün..Bu konular düşündükçe, tüm enerjimi alıyor. Çilek yemem lazım :)

15 yorum:

 1. kıyamam canm ya bende geçen yıl yaşamştım bunu heer şey tamm ne bekliyors diyodum ah bu erkek tarafı işte ne diim olsn zamn geçiyor be güzelim

  YanıtlaSil
 2. deli kız, asma yüzünü. Vardır her işte bir hayır. Ben geçen senenin son aylarında nişanlandım. Bu sene hayırlısıyla yapmak istiyorduk düğünümüzü ama kısmet olmadı. Bambaşka, elde olmayan sebeplerden seneye kaldı hayallerim. Eh elbette ben de çok üzüldüm ama sabırlı ol, önünde uzun zaman var, rahat rahat araştıra araştıra hazırlarsın her şeyi. İçine sinen şeyleri ufak ufak oturtursun. Hem aceleye gelmemiş olur. Az bekle,çilek mevsimi de geliyor. Her şey güzel olacak hayırlısıyla. Allah ayırmasın sevenleri de!

  YanıtlaSil
 3. Canım benim ya üzülme hiç, benim nişanımla düğünüm arasında da 1,5 yıl var:) hatta biz isteyerek ağırdan aldık, vardır her işte bir hayır. sen her anının tadını çıkar;)

  YanıtlaSil
 4. haydaaa kızım benm gibi 2 ay içinde evlenip, hele de bu aylardan biri Ağustos ayındaki Ramazana denk geldiyse, delifişek hızıyla mı hareket etmek istiyorsun...tadını çıkar canım gerçekten...telli duvaklı 1 kez evleniyor insan hayatında....ve o günler geçiyor gidiyor....bi daha gelmiyor...keşkeler yaşamamak için iyi değerlendir derim bu süreyi..

  YanıtlaSil
 5. kızlar çok teşekkür ederim. kardeşimin yokluğunda bazı şeyleri dertleşmeden atlatmak çok zor benim için.meğer başka kardeşlerimde varmış.sevindim
  pembe kabuk hariç hiçbirinizin yaşını bilmiyorum. Sanırım ben yaş sendromu yaşıyorum. yaşım geçiyor diye çok takıyorum.bu devirde evliliğinde yaşı yok belki ama ben bunu kendi kendime bile anlatamıyorum

  pembe mor alg,erkek tarafı hakkındaki düşüncelerine katılıyorum canım :)

  rüzgara doğru, canım kısa zamanda çok sevdim seni. bana benziyosun.çilek mevisimi gelince geçer dimi bu sıkıntılarım :)

  yeni hayat, canım çok haklısın herşeyde vardır bir hayır. bende öyle bakıyorum ama zaman zaman dokunuyor işte.bu yaz düğün yapacak bloger arkadaşlara bakıyorum.içim sızlıyor ....

  kabuğum,keşkeler yaşamayı hiç istemiyorum.ramazana denk gelmesi kötü olmuş senin için ama mübarek ayda evlenmişsin o da güzel yanı.

  iyiki varsınız...hepiniz benim için çok özelsiniz gerçekten.böyle bir anda destek vermiş olmanız ayrıca özel yapıyor sizi benim gözümde.

  çilek mevsimi gelsin beraber çilek yiyelim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ehehe bayramın son günü kına gecem vardı mesela :) ama sonradan şunu öğrendim ki, Peygamber Efendimiz cahiliye devrinden kalan iki bayram arası evlenmeme inancını yıkmak için Şevval ayında evlenmeyi tavsiye ediyor ve kendisi de bu ayda evleniyor Hz Aişe validemizle..bunu okuyunca çok da mutlu olmuştum Şevval ayına denk geldiğine....

   Sil
 6. tüm arkadaşlara katılıyorum niye üzülüyorsun hayırlısı böyleymiş demekki bizim zaman yaklaşıyor ama o gün gelecek bitecek gidecek ve ben hiç bitsin istemiyorum:(kendini başka şeylere odakla yine yap çeyiz alışverişi ama bunları düşünme sürekli değiştiremeyeceğin şeyler için üzülme.çilek iyi geliyorsa çilek ye ve üzülme:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. haklısınız canım.bundan sonra bunun için üzülmüyorum.şu an karar verdim :)sizin adınıza mutlu oluyorum bu sene. bende çeyiz paylaşmaya devam ediyim o halde :) çilek iyidir iyi :)

   Sil
  2. ne çok üzülme demişim görüyor musun?üzüntün öyle çok işlemiş ki bize:)

   Sil
  3. üzüntüm değil neşem işlesin içinize bundan sonra inşallah. arada bir sızlanabilirim ama sizin düğünlerinizi gördükçe :)

   Sil
 7. Canım ya aynı şeyleri ben de sana karşı hissettiğim için gayet sıcaklamasına bodoslama girdim konulara hep, üzerimizde 16 yıldır kankayız etiketi var gibi oldu ama vardır bir hayır diyelim. Bi yerlerden tanışıyor olma ihtimalimizi sorgulamak yerine tadını çıkarıyorum ben, ama küçükken birbirimizin Barbie bebeklerini kırmış, misketini çalmış olma ihtimalimiz de yok değil:) Evet artık neşen işlesin bize. Lüütfen:) Hem ikimiz de seneye evleneceğiz bak(hayırlısıyla, inşallah!!) :)
  Çilek güzeldir, çıkınca gönderiim mi bi paket? :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. oldumu şimdi. sence beni bi paket çilek paklarmı. zaten bu aralar hormonlu diye küçücük paketlerle alıyorum. beni birkaç kilo yada birkaç kasa anca kesiyor :) bi kasa alalım oturup başına yeriz beraber. kıpkırmızı olur dilimiz,dişlerimizin arası çilek artığı olur :)

   Sil
  2. Hayyy eveeet:) Sevdim bu fikri, yanına da çağla alalım mı kıtırdatırız arada çilekten mola verince? Öylee bi yiyelim ama, sabahtan akşama. Nasılsa konuşacak konu da çok, ooh hüpppletiriz beraber kırmızı kırmızı :)

   Sil
 8. canım ecelle nikahın vakti şaşmazmış,emin ol evlendiğin vakit tam vaktiymiş diyeceksin..hayırlısı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hiç duymamıştım bu sözü. kulağa küpe olacak cinstenmiş gerçekten.o da ecel gibi dimi. ne zaman yazıldıysa o zaman olacak. cümlemiz için hayırlısı inşallah

   Sil