4 Nisan 2012 Çarşamba

Kitaplardan nefret ediyorum !!!

Doğru, nefret ediyorum ama ders kitaplarından :) Tamamen hayattan kopmuş durumdayım bu aralar.Uyku yok,dinlenmek yok... Sosyal hayat diye birşey varmış :) o zaten yok. Akşam işten çıkar çıkmaz koşar adım eve gidiyorum. Başlıyorum ders çalışmaya çalış çalış sonra birkaç saat uyku sonra gecenin bir yarısı uyan yine çalış çalış. Bi de bakıyorum sabah olmuş. Hadi işe git..
Artık okuma yaşımı çoktan geçtiğimi düşündüğüm şu dönemde en çok uğraştığım şey oldu nedense dersler. Ama bana müstehak kendim etim kendim buldum...Nazlanmaya ağlamaya hakkım yok :)
Ama allahında izniyle hem iş hem kpss hemde bu dersleri halledebilirsem varya....Özgüvenim tavan yapar :)
Elimden geleni yapıp tevekkül etmem lazım,inanıyorum o zaman hayırlısıyla güzel kapılar açılacak.


80'leri bile izleyemiyorum ama ya..pöfffff ya......napıyon be ya ? aynı be ya ? işte tam benim durumum :)
Türk milleti olarak 'ya' kelimesini (kelime midir ek mi , herneyse ) ne kadar çok kullanıyoruz..Derslerle başım dertteyken bile süs püs düşünebiliyorum. O da benim meziyetim. Hani namaz kılarken, Şeytan başucumuzda beklerde, o da yetmezmiş gibi bir de vesvese verir de namazdan başka herşeyi düşünürüz ya. Aynen onun gibi :)
Bu aralar saç rengimi beğenmez oldum.Çok koyu bir kahve.Kafaya taktım Victoria ablamın saç rengini.
Onu istiyorum..


Bu olmazsa Ebru Ablamınki de olur.Ama bu biraz kızılımsı gibi. Her an vazgeçebilirim :)
Ayrıca artık nişanım olsun istiyorum. Mümkünse denize nazır bir yerde olsun :) Ve ben Tülin ablamın elbisesinin renginde bir elbise arayayım yana yakına :) Kara kurum tenime pek bir yakışır :) Ama fakat lakin ve muhtemelen bulamayıp kırmızının koyu bir tonuna eyvallah demek zorunda bile kalayım ona bile razıyım :)


Hafta sonu alışveriş yapıp hafta başı sizlerle paylaşmalı. Hani şu hepimizin çok beğendiği pembe çiçekli bardaklarım varya. Onlardan bulamamış züccaciyenin sahibi. Tuhaf tuhaf şeyler getirmiş. Kapaklı muglar falan. Hafta sonu birkaç yere daha bakıcam inşallah bulurum. Rüzgara doğru'nun da istediği gibi inşallah bulursam satış bloğuma koyarım elbetteki. Yeterki bulayım her türlü gönderirim size :)

3 yorum:

 1. eferim çalış böyyük adam ol evlatçım. yerim seni. onca işinin arasında bi de tee nerelere bardak bakmaya mı gideceksin. kıyamam ya:) Allah kolaylık versin dersler konusunda. öperim!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. herşey millete hizmet için :) kendimi sizlere adadım ben :) sizin ağzından bal mı akıyo bakıyım,yoksa kaymak mı :)

   Sil
  2. baldır o bence ya da çilek reçelidir. sabah yedim de üzerinize aafiyet:P Şşşt bak bugün ayın 7si. Haydi söylee bardaklaşma etkinliğinde sen mi bana çıktın ben mi sana :D

   Sil