29 Mayıs 2012 Salı

Kahvaltı takımı alma niyetindeyseniz...

Kesinlike dekoreko'ya bakmanızı tavsiye ederim. Çok sık alışveriş yapmam o siteden ama Cemile markasının kahvaltı takımları girmiş indirime.Hepsine içim gitti.Benim çilekli takımı kırıp döküp bunlardan alasım geldi :)Bunları da yine aynı kampanyada beğendim.Kahvaltı takımı alamam bu aralar ama bunları alsam mı bilemedim.

4 yorum:

 1. sayende harika bir site öğrendim :) teşekkür ederim. Hala twitterın yok dimi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bir ara sırf fotoğraf makinesi çekilişi duyurmak için açmıştım. ama şimdi gir bak desen şifresini bile hatırlamam :)

   Sil
 2. kırma çilekli takımı yaaaa kırılır mı hiiiiç?? alırsın sonradan bi tane de cemile. iki takımın olur. noolmuş yani? maksat mutlu olmaksa kimse sana niye senin 57 tane kahvaltı takımın var demez zaten:) dese de 'sana ne' dersin:) çeyiz senin çeyizin.
  bak bana 4 tane çaydanlığım var ama hala istediğim çaydanlığı alamadım. annem diyo ki 'kızım sana 2 çaydanlık koydum, sen de iki çaydanlık aldın, napacaksın hala çaydanlığı' diyo ama yok olması lazım. hala aklım o diğer çaydanlıkta :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aynı şey bende de var. alıyorum alıyorum ama hala istediğimi almış hissetmiyorum kendimi,özelliklede mutfak ürünlerinde :) english home,tepe home,ikea ve cath kidston(netten) talan edilmediği sürece,kitchen aid benzeri birşeyler alınmadığı sürece tatmin olurum gibi durmuyor :)

   Sil