10 Mayıs 2012 Perşembe

Ödülüm...

Sevgili Rüzgara Doğru beni ödüle layık görmüş. Teşekkür ederim balım.Yüreğine sağlık :)
Benimde şimdi bu ödülü 11 kişiye göndermem gerekiyor kural böyleymiş.
Ödül verdiklerinizin bloglarına gidip ödül verdiğinizi bildirmeniz gerekiyor
Kendinizle ilgili 7 gerçeği paylaşın.

1- Çok çabuk sinirlenirim.Suratımı asarım. Olaylar istediğim gibi gitmiyorsa hemen olumsuz bakmaya ve stres yapmaya başlarım.Sanırım olumsuz baktığım içinde hep tersine gider. Annem 'sen terssin o yüzden işin tersine gidiyor ' der.

2-Futbolu hastalık derecesinde severim.Keza basketbolda öyleydi lise yılllarımda ama futbolun yeri ayrıdır. Fanatik bir dişi aslanımdır.12 mayısta kadıköyde yenilirsek uyku ilacı alıp uyumayı düşünüyorum :)

3-Kardeşim benim herşeyim. Onunla çok gülerim,eğlenirim.Benim diğer yarım o. Gülmeyi çok severim

4.Çilek sevgim malum.Onunla ilgili bir hayalim var gerçekleştirmek istediğim.Kendimie ait küçük bir dükkan istiyorum.Çilekli tatlılar yapabileceğim.Mis gibi kokusuyla insanları içeri çekmeliyim.Herşeyin günlük taze olduğu.Samimi sohbetlerin yapıldığı minik bir yerim olsun.

5-Arkadaşlık,dostluk kavramlarına gereğinden fazla önem veririm. Bu yüzden çok kazık yedim. Çok severim arkadaşlarımı hep iyi niyetle yaklaşırım yardımcı olmaya çalışırım ama malesef artık devir çıkar devri.İnsanlara hakettiği değeri vermeyi öğrenemedim henüz

6-Bir Karadeniz çocuğu olarak Ankarada değil,yeşillikler içinde bir yerde yaşamak istiyorum.
Köy hayatı gibi bir hayat istiyorum.Herşeyin doğal olduğu,insanların daha temiz olduğu.Teknolojinin daha az olduğu.Taş duvarlarla çevrili bir evim olsun istiyorum.Her yerin yemyeşil olduğu havasının temiz olduğu.

7-Mesleğimi seviyorum ama tamamen teknolojiye bağlı olmasını sevmiyorum.O yüzden memur olabilmek istiyorum.Küçük bir kasabaya atanmak ne de güzel olur :)

Gelelim ödül göndrdiğim 11 kişiye
Pembe Kabuk, Kelebeğin Gözünden, Maya'nın Günlüğü, Kobican'ın Dünyası, ...BETİRELLA..., Düşişleribakanı, takı ve aksesuar dükkanım ,Pembe Gönlüm Sende, PARFÜMÜMÜN KOKUSU
Ödül gönderdiklerimize haber ediyoruz

Görseli de ekleyip işlemi tamamlıyorum :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder