23 Temmuz 2012 Pazartesi

Kozmetik alışverişim...

Son birkaç postum sanırım hep alışveriş üzerine olacak.Post giremediğim zamanlarda aldığım ürünler tek tek fotoğraflanıp,anlatılacakta anlatılacak...

Burt's Bess Duş Jeli : Hiç bitmesin istiyorum.Çok seviyorum bu duş jelimi :) Kendileri %99.2 doğal. Bu yüzden birazcık pahalı.Doğallığına o kadar güveniyorumki,Bazen duş jeli bazense cilt temizliğim için kullanıyorum.Bilenler bilir daha öncede bahsetmiştim bu markadan.Ürünlerinden kullanmak istediğimi yazmıştım.

Bunlarda Watsons'tan aldıklarım.Yeşil çay özlü  maske,sırf içinde nar olduğu için aldığım duş jeli (kokusu çok güzel) ve artık kakaolu ürünler dışında da bir kremim olsun diye aldığım aloe vera özlü bakım kremi.Güneşin etkisini fazlasıyla gördüğümüz şu günlerde aloe veranın cildi yatıştırıcı etkisinden faydalanmak lazımdı.
O bir efsane. O elbise ve eteklerimin olmazsa olmaz kankisi :) Salley Hansen Airbrush Leg anlatılmaz yaşanır.Bittikçe yeniliyorum.Yaz aylarında benim kurtarıcım oluyor.Birkaç ay evvel suya dayanıklı olanı çıktı.Henüz diğeri bitmediği için açmamış olsamda suya dayanıklı olanıda kardeşinin yanına eklendi :)

Bu iki ürünü de Gratis indiriminden aldım.Küçük boy çok güzel ürünler vardı.Gillette babam için alındı.Lısterıne denemek için alındı.O kadar memnun kaldımki birkaç tane daha alsaydım keşke

4 yorum:

 1. Watson' ürünlerine bayıldım :)) ayrıca mim'lendiniz efendim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sağolasın balım.Kursum var az sonra, gidip geliyim hemen mime bakıcam :)

   Sil
 2. İyi günlerde kullan.
  Blogumda 3 tane çekılış var,katılmadıysan beklerım :)

  YanıtlaSil
 3. http://makyajseffaf.blogspot.com/

  YanıtlaSil