29 Ağustos 2012 Çarşamba

Mucizeler Dükkanı'na döndük :) Yeni Kitap #

Debbie yazdı biz okuduk,biz okuduk o yazdı :) Dostlukların bile kitaplardan okunacağı, vay be eskiden böylemiymiş denileceği günler gelmez inşallah...Çıkarsız,menfaatsiz,karşılıksız olmalı dostluk...İyi günde de kötü günde de yanında olmalı.Ben ruhumu teslim ederim :) dostluk arkadaşlık uğruna ama...şu ana kadar öylesi bana denk gelmedi malesef.Ben çabaladım onlar yapmadı.
Ya büyükşehir yuttu bazılarını, ya gittikleri okullar okudukları bölümler onları bambaşka bir insan yaptı.Bir gün birde baktımki derdimi söyleyip derman bulacağım ,sevincimi paylaşıp beraber havalara uçacağımız bir tane sağlam,ömürlük dostum yok.Benim en iyi dostum canımın yarısı olan kardeşim.
Bir de sizleri tanıyorum artık.İçinizden biri yada birkaçınızla dost olabilsem ne ala ....

Serinin 4. kitabı dükkana dönüş.Her kitapta hikayeyi hatırlatmak için baştan alıyor yazar.O yüzden ilk sayfalar sıktı beni.Ama sonrası yine bir solukta bitti :) Uzun yıllardır sürekli polisiye okuyan,artık psikolojisi bozulmaya yüz tutmuş biri olarak :) bu kitaplar ruhumu dinlendiriyor okurken.En azından her an biryerlerden birşeyler çıkabilir korkusuyla okumuyorum :) Sırada almak istediğim iki kitap var.Ne güzel bir duygu değil mi bir kitabı biritip diğerine geçmek,yıllardır değişmeyen en güzel alışkanlığım..
2 yorum:

 1. evet ya bende okumak istiyorum bu kitapları
  şimdi sende görünce aklıma geldi ii okumalar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kitaplaşma etkinliği var bu aralar. istersen katıl.eşleşiriz belki. ben gönderirim sana :)

   Sil