30 Eylül 2012 Pazar

Çeyiz alışverişinde dur durak yok :)

Şu çeyiz olayı ne bitmez uçsuz bucaksız bir deryaymış. Kızların işi çok daha zormuş bunu anladım.Aldığım her şey içime sinsin istiyorum.Ayıla bayıla alayım hepsini.Ama bazıları oluyor ki işte bu diyorum.Nasıl desem hani böyle sarılıp uyusam falan o kıvamda bir şey :) Çok severek aldım bu kavanozlarımı,bembeyaz hayal ettiğim country tarz mutfağıma çok yakışacaklar nasipse.


Tezgah üstü çay,kahve koyarak  kullarım diye düşündüm.Bir süredir bakışıyorduk zaten,indirime girince kaçırmadım son kalanı aldım.Pembe renkte.Bunların bir de küçük küçük 5-6 parçadan oluşan baharatlıkları vardı.Ama onlar yeşildi.Tezgah üzerine bir şeyler istediğim için bunları seçtim.Böyle güzelim desenler dolap içlerine saklanmaz kardeşim dedim :) Kendi nazarımı değdirip kırıcam az kaldı :) 

3 yorum:

 1. bunun aynısının puantiyelisi var ben de:) ahşap kapakları da biraz daha açık renkte.. baharatlıkları da var yine aynı renkte. çok severek kullanıyorum:)
  siz de güzel günlerde kullanın:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. inşallah banada severek kullanmak nasip olur.fransız danteli işlemeli havlularını gördüm.kesinlikle çekilişine katılmalıyım.tam sevdiğim ve istediğim tarz. ayrıca bana güzel bir fikir vermiş oldun.kendimiz yapabiliriz demekki bu şekilde

   Sil
  2. o zaman çekilişime beklerim:) tabi ki yapılabilir, dantel ve havluyu aldıktan sonra yapımı kolay:)

   Sil