4 Eylül 2012 Salı

Eski radyo arıyorum :)

eski radyolar resmi


Başlık biraz değişik gelmiş olabilir.Hani eskiden evlerimizde kullandığımız müzik setleri çıkınca pabucu dama atılan radyolar varya işte onlardan arıyorm.(Gerçi müzik setleri de çoktan tarih oldu:) 
Bu görseli örnek olarak koydum.Bu kadar eskisini bulmam zaten neredeyse imkansız.Evde bu kadar eski olmasada bir tane vardı fakat annem taşınırken atmış.Kimse benim kadar eskiye düşkün değil :) Anneanneme sordum o bile atmış,düşünün artık :)

Evinizde ha attık ha atıcaz dediğiniz yada ücreti karşılığında satmak isteyeceğiniz eski bir radyo varsa benimle irtibata geçiniz olur mu ?

6 yorum:

 1. %95 benzeri anneannemin evinde var:) satma amaçlı değil de görseli görünce yazmak istedim :) umarım aradığınızı bulursunuz.
  sevgilerle
  http://kontesce.blogspot.com/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Anneannelerimizi değiştirebilir miyiz :) sağol canım inşallah bulurum

   Sil
 2. Canııııııım Markafoni'deki Köstebek kampanyasında var sanırım radyo. Göz ucuyla bakabildim. Hemen ac bi bak istersen. Öperim!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. canım benim çok sağol yorumunu az önce okudum ve hemen açtım kampanyayı.tamda istediğim gibi buldum diye uçtum sevinçten ta ki. ölçülerini görene kadar. 18x9 cm. çok küçük :(:( yine de yardımın için sağol tatlım

   Sil
 3. Bloğunuzu tesadüfen gördüm. sahtan beri de bloğunuzu geziyorum. post çok eski biliyorum ama hala ilgileniyorsanız benim elimde 3
  2 tane var

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. nasıl olduğunu görebilirsem ilgilenebilirim,bir tane buldum ama daha güzel gelirse neden olmasın :)

   Sil