10 Ekim 2012 Çarşamba

Organizasyon istiyorum !!

İnsan bazen ne yaptığını ve gerçekte ne yapmak istediğini soruyor kendine.Mesela ben bu ara sık sık soruyorum kendime birkaç aydır çalışmıyorum ,malum işi bıraktım ama bayramdan sonra tekrar başlamayı planlıyorum.Fakat aynı şeyleri yaşayacak olmak daha başlamadan üzerimde yük oluyor :(   Oysa benim aklım fikrim hep organizasyon işinde.Sevdiceğim ajans açarken organizasyon adını aldı firmaya.Fakat bir türlü evlenemediğim için sevmediğim yerlerde çalışmak zorunda kalıyorum.Oysaki doğum günleri,düğünler,yemekler... O kadar istiyorum ki,organize ediyim.Ben tasarımcıyım iş yerininde organizasyon yetkisi var, her şey yasal ne duruyorsun helva yapsana gibi bir durum var :) Allaha şükür az çok fotoğraf eğitimi de aldım.Fotoğraf makinemi üst modelle yenilersem benden iyisi olmaz.Biz bi evlenelim ben alıcam sana öyle iş diyor sevdiceğim ama sanki zaman geçmiyor :) 

   Sizin yok mu böyle bir ihtiyacınız yapar mısın deseniz ya bana :) Piyasa fiyatlarını şu an bilmiyorum ama yarı fiyatına yaparım abla :) Maksat ayağınız alışsın.Para değil zaten derdim. Sevdiğim bir şeyler yapıyor olmak.

Yakın olsak ta bir blogger buluşması yapsak buluşmayı bile organizasyon gibi görüp süslerim püslerim :)

12 yorum:

 1. ahh ahh yaramı deştin arkadaşım
  aynı fikirde ben de araştır araştır nerden başlasam diye düşünüyorum.
  bu organizasyon işleri bana da çok keyifli geliyor
  ama bir türlü niyetlenip girişemiyorum ki birşeylere.
  hakkımızda hayırlısı olsun bakalım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aynı ben işte :) eşe dosta yardım ederek mi başlasak acaba :) nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama benim sonum ankara :) oralardaysan gel yapalım ortak bu işi :) içimizde kalmasın :)

   Sil
  2. ahhh keşke be arkadaşım ama ben de ist dayım.
   ankara ya yolumun düşme ihtimali bir ihtimal de olsa var ama şimdilik burdayım.
   kafamda birkaç bir şey var onlara yoğunlaşcam
   ama bir yandan da bu işi düşünüyorum ama cesaret edemiyorum şuan :(

   Sil
  3. inşallah ikimizi de nasip olur

   Sil
 2. kendimi gördüm :))) Bende de matbaacı-grafiker bi sevdicek var evlenilmeyi bekleyen ve adım gibi biliyorum benim sonum da organizasyon :)

  inşallah tez zamanda hayallerimize kavuşuruz :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sevdiceğinle meslektaşız o zaman.ah ah inşallah tez zamanda kavuşuruz sevdiceğimize ve hayallerimize

   Sil
 3. bu organizasyon işleri bana göre değil stresli biriyimdir kalbim oldu olmadı dayanamaz ama çok isterdim çok yakın bir arkadaşımın bu tarz organizasyonlar yapmasını :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. şu dakikadan itibaren en yakın arkadaşınım :) oğluşunun ilk doğum gününü dur dur doğum günü çok geç.ilk dişi çıktığında yada direkt doğduğunda :) yapabilirz bişeler.birbirimize yakın olsak ciddi ciddi yapardım birşeyler :(

   Sil
 4. çok şekersin :) gerçekten haikalar yaratabilirdik birlikte yakın olsaydık :) birgün yakınlaşmak ve senin hayallerine kavuşman dileğiyle ozaman :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sadece benim değil seninde hayallerine kavuşman dileğiyle

   Sil
 5. Ben de çok istiyorum bu tarz işlerde yönetici konumunda olmak.. İnşallah hayallerimiz gerçek olur bir gün :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. inşallah bu işe hevesli bloggerlar olarak hayallerimize kavuşuruz ve bloglarımızda yayınlarız yaptığımız işleri birbirimize fikir veririz

   Sil