14 Nisan 2013 Pazar

Yorum bekliyorum :)


Salonum için klasik mobilya arıyorum .Country tarz ya da eskitme de deniyor bildiğiniz gibi
Daha önce hiç bu kadar renkli bir şey beğenmemiştim hep daha soft renkler vardır aklımda ve baktıklarım arasında

Ama bunu görünce ,beğendim gibi,fakat gel git yaşıyorum keşke dermiyim ki diye,
bu renklilik daha sonra sıkar mı acaba zamanla ?

Hanımlar sizler ne düşünüyorsunuz ?

24 yorum:

 1. Bence oda çok geniş olduğu için renkler bu kadar güzel duruyor. Işıklarında etkisi var tabi, Cesaret gerektirir zıt renkleri bir arada kullanmak.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. odanın genişliği zaten beni ilk cezbeden, aslında zıt renkler her zaman birbirini tamamlar ama burada birden çok zıt renk var mor-sarı, kırmızı-yeşil gibi. o yüzden korkuyorum göz yormasından

   Sil
 2. çok güzelmiş gerçekten ama sıkılabilirsin country olsun en temizinden :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aslında bu da country tarz yani klasik stil ama biraz renkli hali,hiç bakmazdım ben böyle renkli şeylere.ne olduysa bana :)

   Sil
 3. Mobilyalar country olmasına karşın koltuk takımı biraz daha modern kalmış. Ama yakışmış, bence sıkılsan bile sadece halıyı ve koltuk,sandalye döşemelerini değiştirip anında apayrı bir hava katabilirsin ne de olsa beyazlar :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet koltuklar biraz daha modern kalmış.beyaz olması dediğin gibi avantaj olabilir

   Sil
 4. Açıkçası benim gözüme çok hoş görünmedi, ben olsam beyazın yanına tek renk bir berjer seçerdim. Kuzum olumsuz bir yorum oldu ama yorum istediğin için yazayım dedim :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yok kuzum olumsuz olmadı, bende emin değilim zaten,bir çok aksesuarımı da soft pembeler falan aldım.eğer buna karar verirsem aksesuarlarım uymuyor,açıkçası içime sinen başka bir şey bulamazsam son tercih dönerim buna gibi geliyor

   Sil
 5. bende burasi salonuz sandim sandalyeler tek renk olsa butun hali cok hos

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aynı şeyi bende düşündüm sandalyeler ve koltuklardaki küçük yastıklar daha sakin ve tek renk olsa o zaman alınabilir oluyor biraz :)

   Sil
 6. Canım bence temel büyük parçaları daha tek ve soft renk seç kırlentleri renkli kullanırsın hiç değilse sıkılınca çabuk değiştirilebilir şeyler derim;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aslında ben şu ana kadar hep öyle düşündüm,hatta kim sorsa kesinlikle soft renkler olacak beyaz ağırlıklı olacak ben yastıklarla çeşitli objelerle renk vericem dedim,düne kadarda öyleydi düşüncem ama bu takım (ilk defa bu kadar renkli bir takım) ilgimi çekti.sanırım salon değilde oturma odası için böyle birşey bakabilirim.salonu riske atmayalım,dediğin gibi sıkılınca değiştirebilme imkanım olsun :)

   Sil
 7. çok güzelmiş, beyazın ağırlı her zaman daha zarif duruyor..

  YanıtlaSil
 8. bence aldığın alabileceğin en güzel mobilyalar olacaktır. ba-yıl-dım. ayrıca beyaz aldığın için de asla pişman olmazsın. temizlik yapamadığın zamanlarda toz falan hiç belli olmuyor :))) tecrübeyle sabittir :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aklımda fikrimde hep beyaz var zaten,toz belli olmadığını da duymustum daha önce,demekki doğruymuş :)

   Sil
 9. beğendim bende ev değiştiriyorum ama mobilya için biraz daha zaman var heralde alacak olsam bende böyle birşeyde kalırdım.

  YanıtlaSil
 10. Böyle bir mobilya için salon büyük ve oldukça aydınlık olmalı diye düşünüyorum.Aksi halde renkler sizi sıkabilir.Bence iyi düşünün.Mobilyanızı evinize göre seçmenizde fayda var.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet bu mobilyayı aydınlık ve büyük bir salon gösterir kesinlikle

   Sil
 11. hareket katmış bence ortama. Şahane duruyor..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. henüz gidip görmedim ama kesinlikle bi bakıcam

   Sil