18 Ekim 2015 Pazar

PRIL, TÜRKIYE’NIN HAMARAT HANIMLARINI ARIYOR. ANKARA PRIL BLOGGER BULUŞMASI AÇELYA AKKOYUN


Merhabalar,
Geçtiğimiz hafta,Türkiye'nin hamarat hanımlarını arayan 
Pril'in keyifli etkinliğine katıldım.Ankamall önünde gerçekleştirilen etkinliklerden önce firmanın marka yüzü Açelya Akkoyun eşliğinde,Crowne Plaza'da güzel sohbetlerle lezzetlenen bir öğle yemeği yedik.


Türkiye’yi il il gezen ünlü marka; Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul, İzmir, Kayseri veTrabzon’un aralarında olduğu, ülkemizin değişik bölgelerinden belirlenen 7 farklı şehre konuk oluyor. Pril, ziyaret ettiği şehirlerde birbirinden güzel sürprizler ve keyifli etkinlikler yapıyor. Aynı zamanda marka yüzü Açelya Akkoyun ile birlikte bu şehirlerde hanımlarla buluşan Pril, gerçekleştirdiği keyifli yarışmalar ile o şehrin en hamarat hanımlarını belirliyor. Pril daha sonra hamarat hanımları İstanbul’da buluşturacak ve içlerinden birine beyaz eşya seti hediye edecek. Hanımlar, bu heyecanlı serüveni, (@PrilTurkiye) resmi Instagram hesabından da takip edebiliyor. 
 


Sohbetin ardından Ankamall önünde kurulan şenlik alanında Türkiye'nin en hamarat hanımı olma yolunda kıyasıya bir yarış vardı :) Ayrıca Pril'in temizleme gücü,herkesin önünde test edildi.

Siz de yılların uzman gücü Pril’in çok özel yarışmasını kaçırmayın..

Bulaşıkta temizliğin köklü ve yenilikçi ismi Pril, @PrilTurkiye resmi Instagram hesabın üzerinden de ödüllü bir yarışma gerçekleştiriyor. @PrilTurkiye Instagram hesabını takip edip, fotoğrafını #enhamaratbenim Hashtag’i ile @PrilTurkiye’yi mentionlayarak paylaşanlar, Pril’den sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalıyor. 


Bu keyifli etkinlik için emeği geçen herkese teşekkür ederim
Sevgiler..

3 yorum:

  1. Çok seviyorum böyle etkinlikleri,blog buluşmalarını malesef hiç birine katılmaya fırsat olamadı :(

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Bende çok istiyorum seninde aramızda olmanı ama uzaklık malesef hep engel oluyor :(

      Sil